Planowany remont spowoduje tymczasowe zamknięcie czytelni od 18 czerwca do 1 lipca

W związku z planowanymi na najbliższy czas pracami remontowymi, czytelnia nie będzie dostępna dla odwiedzających. Od wtorku 18 czerwca do 1 lipca, obszar czytelni zostanie tymczasowo wyłączony z użytku. Remont przyczyni się do polepszenia komfortu oraz funkcjonalności przestrzeni, co na pewno docenią wszyscy korzystający z czytelni po zakończeniu prac.

Mimo że remont wpłynie na dostępność niektórych usług bibliotecznych, zadbano o to, aby czytelnicy mogli nadal korzystać z dostępnych zasobów. W momencie zamknięcia czytelni, czasopisma będą przeniesione i dostępne dla czytelników w Oddziale zbiorów specjalnych. To rozwiązanie pozwoli na ciągłość dostępu do najnowszych publikacji.

Również stanowiska komputerowe nie pozostaną niedostępne – zostaną przeniesione do holu na pierwszym piętrze. Tym samym, użytkownicy mają możliwość skorzystać z usług internetowych i komputerowych bez przeszkód pomimo trwającego remontu.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z alternatywnych miejsc, które udostępniamy na czas prac remontowych. Zadbajmy razem o to, aby ten czas był jak najmniej uciążliwy dla naszych czytelników.