Rozpoczęcie trzeciej edycji konkursu "Rybnicki biznesplan" dla uczniów szkół średnich

Władze miasta Rybnik ogłosiły oficjalnie start III edycji projektu o nazwie „Rybnicki biznesplan”. Tak samo jak w dwóch poprzednich sezonach, ten konkurs jest skierowany do uczniów szkół średnich, obejmujących licea, technika oraz szkoły branżowe I stopnia. Konkurs jest dedykowany dla uczniów z roku szkolnego 2023/2024.

Serdecznie zapraszamy młodzież do włączenia się w ten konkurs, stworzony we współpracy z lokalnymi placówkami edukacyjnymi i PKO Bankiem Polskim. Uczestnictwo w tym projekcie to niepowtarzalna możliwość dla uczniów, aby pokazać swoje innowacyjne pomysły i rozwijać swoje umiejętności związane z prowadzeniem działalności biznesowej.

Podobnie jak w ostatnich latach, PKO Bank Polski jest aktywnym partnerem konkursu, oferując praktyczne lekcje przedsiębiorczości dla uczestników, które są organizowane bezpośrednio w szkołach. Te warsztaty są nieocenionym wsparciem dla młodych ludzi w tworzeniu biznesplanów, a także dostarczają cennych rad i poradników na temat prowadzenia własnej firmy.

W konkursie do wygrania jest łączna suma nagród wynosząca 10 000 zł, w tym główna nagroda to kwota 4 000 zł.