70. edycja Vinyl Swap: Czerwcowy targ płyt winylowych w Centrum Bibliotecznym

Zapaleni miłośnicy muzyki na płytach winylowych z pewnością będą zachwyceni zbliżającym się wydarzeniem. W czerwcu zaplanowana jest 70. edycja Vinyl Swap, unikalnej okazji do zarówno wymiany, jak i nabycia nietuzinkowych wydawnictw muzycznych oraz sprzętu audio. Biblioteka Główna będzie gospodarzem tego spotkania, a uczestnictwo w nim jest całkowicie bezpłatne.

70. Vinyl Swap planowane jest na czerwiec
Miejsce wydarzenia to Biblioteka Główna
Brak opłat za wstęp
Możliwość rezerwacji stoiska dla wystawców

16 czerwca, w niedzielę, od godziny 9:00 do 13:00 wszyscy entuzjaści dźwięków na winylu będą mieli szansę wziąć udział w 70. edycji targu płyt winylowych o nazwie Vinyl Swap. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Bibliotece Głównej, która przez lata przyjmowała zwolenników czarnych krążków oraz innych nośników dźwięku.

Początek Vinyl Swap w naszym mieście datowany jest na październik 2014. Pierwsze dwie edycje miały miejsce w Klubie Pod Teatrem, a potem organizację przejęła Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna. Przez pewien czas giełda była zlokalizowana w Teatrze Ziemi Rybnickiej, aż do momentu, kiedy w zeszłym roku powróciła do biblioteki. Warto przypomnieć także o jeszcze starszych giełdach z lat 70. i 80., które odbywały się w obecnie nieistniejącym studenckim klubie Ćwiek.

Dla wystawców przygotowane zostały specjalne informacje. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uczestnictwo w wydarzeniu jest możliwe jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu stoiska pod numerem telefonu 794 581 578. W dniu targu wystawcy będą mieli możliwość wejścia do budynku od strony parkingu za biblioteką w godzinach od 7:00 do 9:00.

Vinyl Swap to nie tylko szansa na zdobycie niepowtarzalnych płyt, ale także okazja do spotkania osób o podobnych gustach muzycznych i wymiany doświadczeń. Jest to wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz liczniejszą publiczność, zarówno kolekcjonerów płyt, jak i prawdziwych melomanów.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Vinyl Swap to prawdziwe świętowanie muzyki, które z pewnością dostarczy wiele niezapomnianych emocji.