Rybnik Klasyczny powraca na szlak: Zaproszenie na pierwsze spotkanie miłośników klasyków motoryzacji

Jeśli jesteś dumny z posiadania eleganckiego oldtimera i pragniesz go pokazać innym, zapraszamy Cię na inauguracyjne spotkanie Rybnika Klasycznego w tym roku. Zaplanowane jest ono jako zgromadzenie entuzjastów motoryzacji, które ożywi atmosferę Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

Starodawne samochody to pojazdy z duszą, zwłaszcza te, które są dobrze utrzymane i nadal są w ruchu. To właśnie dla nich organizowane jest to spotkanie.

Po długim okresie nieobecności, Rybnik Klasyczny wraca do gry na wielką skalę. Zostaliśmy zaproszeni na wydarzenie inspirowane epoką PRL, które zostanie zorganizowane przez Zabytkową Stację Kolei Wąskotorowej w Rudach. Mamy do naszej dyspozycji cały obszar boiska naprzeciwko stacji oraz kilkanaście miejsc na terenie stacji przeznaczonych dla pojazdów z czasów PRL oraz prawdziwych starych klasyków. Będzie wiele atrakcji dla całych rodzin, o których będziemy informować na bieżąco.

Jeżeli chodzi o samo spotkanie, nie wprowadzamy żadnych zmian, czyli przyjmujemy pojazdy wyprodukowane do roku 1990. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników i właścicieli klasycznej motoryzacji – mówi Mariusz Owczorz, reprezentant Rybnika Klasycznego.