Zagadkowa tragedia na ulicy Gliwickiej: Policja odkrywa ciało mężczyzny

Do dramatycznego zdarzenia doszło na ulicy Gliwickiej, na której rano pojawił się niebieski parawan policyjny. Powiadomienia o niepokojących wydarzeniach na ulicy, niedaleko parku akademickiego, zaczęliśmy otrzymywać od naszych czytelników około godziny 7:00. W miejscu zdarzenia obecne były patrole policji, które otoczyły miejsce niebieskim parawanem.

Starszy aspirant Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, poinformowała nas o smutnej prawdzie – funkcjonariusze na miejscu zdarzenia znaleźli ciało mężczyzny.

Mroczne wydarzenie miało miejsce około godziny 6:00 rano na parkingu przy ul. Gliwickiej. Zaraz po zgłoszeniu, na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora przeprowadza czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zgonu mężczyzny.

Ofiara tragedii to 31-letni mieszkaniec Rybnika. Przyczyna jego śmierci pozostaje na razie niewyjaśniona i zostanie ustalona po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Policja na ten moment nie udziela więcej informacji na temat tragicznego zdarzenia.