Młodzieżowy Klub Książki w Rybniku: Marzec pod znakiem inspirujących biografii

W nadchodzącym miesiącu marcu miłośnicy literatury mogą spodziewać się niecodziennego wydarzenia. Młodzieżowy Klub Książki, działający w Rybniku, organizuje spotkanie, na którym główną tematyką będą biografie osób, które swoim życiem wpłynęły na zmiany w świecie. Jest to okazja do wymiany myśli na temat przeczytanych książek oraz odkrycia fascynujących historii znanych postaci. Nie przegap tej okazji na rozwinięcie swojego zainteresowania literaturą i poszerzenie domowej biblioteczki o ciekawe tytuły!

Spotkanie klubu odbędzie się 27 marca, między godziną 17:00 a 18:00. Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do młodzieży w wieku od 14 do 19 lat. Uczestnicy będą mieli możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat biografii takich osobistości jak Malala Yousafzai, Anna Frank, Kobe Bryant czy Nick Vujicic.

Miejscem spotkania będzie Oddział dla dzieci i młodzieży w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Szafranka nr 7. W dobie cyfrowych technologii, kiedy łatwo jest skierować swoją uwagę na szybko przyswajalne formy rozrywki, warto przypomnieć sobie o wartościach płynących z lektury książek. Biografie wybitnych postaci mogą stać się nie tylko źródłem inspiracji, ale również drogowskazem w poszukiwaniu własnej ścieżki życiowej.

Organizatorzy gwarantują, że spotkanie będzie miało przyjazny i otwarty charakter, dając każdemu uczestnikowi możliwość wyrażenia swoich opinii i spostrzeżeń na temat przeczytanych biografii. To unikalna szansa na spotkanie z osobami o podobnych zainteresowaniach literackich i wspólne odkrywanie fascynującego świata literatury.

Zachęcamy więc do udziału wszystkich młodych miłośników literatury, którzy chcą czerpać inspiracje oraz dzielić swoją pasję do czytania z innymi. Przygoda ze światem książek czeka – wystarczy stawić się na spotkaniu i otworzyć się na nowe doświadczenia.