Na ulicy Wodzisławskiej w Rybniku doszło do zderzenia czterech samochodów

Incydent, który miał miejsce na ulicy Wodzisławskiej w Rybniku, jest ostry przypomnieniem o konieczności zachowania ostrożności podczas jazdy. 6 lutego, kierująca Chevroletem 20-latka przez moment nieuwagi spowodowała zderzenie czterech pojazdów. Akcja policyjna pozwoliła ustalić szczegóły tego incydentu, które pokazały, że wszyscy uczestnicy mogą być wdzięczni za swoje szczęście.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 17:30 na wysokości ronda z wieżą Eiffla w Rybniku. Młoda kobieta kierująca autem marki Chevrolet była początkiem incydentu. Kierując w stronę Wodzisławia Śląskiego nie utrzymała bezpiecznej odległości od poprzedzającego samochodu Skoda, prowadzonego przez 51-letnią kobietę i doprowadziła do zderzenia.

W wyniku uderzenia, samochód Skoda najechał na tył kolejnego pojazdu znajdującego się przed nim, którego kierowcą był 45-letni mężczyzna. Z kolei ten pojazd zderzył się z Oplem – to właśnie jego dotknął wybuchowy efekt łupaniny. Jak relacjonuje starszy sierżant Szymon Muras z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, wszyscy uczestnicy zdarzenia mogą mówić o dużym szczęściu.