Rodzinne seanse kinowe w Rybnickiej Bibliotece Publicznej w czerwcu!

Jeżeli szukasz doskonałego pomysłu na kameralny seans filmowy, który będzie idealny dla Twojego dziecka, mamy coś specjalnego dla Ciebie! Biblioteka Główna w Rybniku serdecznie zaprasza na pokaz „Traktorek Florek”, cieszącego się popularnością filmu norweskiego, który odbędzie się w czerwcu. Dokładnie 20 czerwca o godzinie 17:00 rozpocznie się wyjątkowy seans.

Film „Traktorek Florek” to dzieło reżyserii Pedera Hamdahla Naessa. Jest to niesamowita opowieść o współpracy i przyjaźni, które powstają na farmie. Wstęp na seans jest zupełnie bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Jeśli zawsze byłeś wielbicielem małych kin studyjnych i chciałbyś podzielić się tą pasją ze swoim dzieckiem, cykl rodzinnych pokazów filmowych „Tu Kino” jest idealnym rozwiązaniem. Kolejny seans z tego cyklu będzie miał miejsce już 20 czerwca w auli Biblioteki Głównej. O godzinie 17:00 rozpocznie się pokaz filmu „Traktorek Florek”, reżyserowanego przez Pedera Hamdahla Naessa.

Film przekazuje opowieść o niezwykłej przyjaźni, która zawiązuje się między dzieckiem, dorosłym, traktorem i kozą. Wspólne perypetie bohaterów na farmie ukazują, że nawet na wsi można zaznać niesamowitych wrażeń, pełnych radości i śmiechu. „Traktorek Florek” to zabawna i pełna dynamiki historia, która nie tylko bawi, ale też uczy wartości takich jak solidarność, współpraca i wzajemna troska.

Seans jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia. Mimo że wstęp na wydarzenie jest darmowy, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne jest dokonanie rezerwacji. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej biblioteki.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby spędzić czas z dzieckiem w wyjątkowy sposób, daleko od nadmiaru bodźców i przemocy. „Tu Kino” to doskonała propozycja na rodzinne popołudnie pełne śmiechu i wartościowych treści.