Przedwyborcza odskocznia zaplanowana na 6 kwietnia: Wielkie wiosenne sadzenie lasu przez Fundację Mój Las

Zasłużona przerwa w okresie przedwyborczym staje się coraz bardziej realna. Już jutro, czyli 6 kwietnia, tuż przed upływem porannych godzin, Fundacja Mój Las rozpocznie swoją wiosenną akcję sadzenia lasu. Przewiduje się, że podczas tego wydarzenia zostanie zasadzonych aż 1000 drzew. Fundacja ma zamiar wkroczyć w ten dzień z intensywną pracą i energią, dedykując swoje siły do obsadzenia ziemi tysiącem młodych drzew.

Jest to kolejny projekt tego rodzaju, który organizuje Fundacja Mój Las. Udało jej się zdobyć potrzebne fundusze na realizację tej ogromnej inicjatywy. Jest to dowód na zaangażowanie fundacji w prace na rzecz ochrony środowiska i dążenie do zwiększenia liczby drzew na naszej planecie.

Fundacja ma ambitny cel do osiągnięcia – planuje zakończyć obsadzanie działek na Okrzeszyńcu wiosną 2024 roku. W związku z tym zaprasza mieszkańców powiatu oraz wszystkich, którzy są chętni aby dołączyć do działania 6 kwietnia 2024 roku. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 11:00 i planowane jest do godziny 13:00. Celem jest posadzenie 1000 drzew, co podkreśla determinację fundacji do osiągnięcia swojego celu – wynika z informacji uzyskanych od Fundacji Mój Las.