Tragiczne wydarzenia w Boguszowicach Starych: Kobieta nie przeżyła ran zadanych nożem

Ponura wiadomość napłynęła z Boguszowic Starych, gdzie w ostatnią sobotę doszło do makabrycznego zdarzenia. Kobieta została tragicznie ranna w wyniku awantury domowej, a jej rany okazały się na tyle poważne, że doprowadziły ją do śmierci. Policja oraz prokuratura obecnie prowadzą postępowanie w tej sprawie, które jest klasyfikowane jako morderstwo.

O tym tragicznym incydencie dowiedzieliśmy się od jednego z naszych czytelników. Opisał on wnikliwie sytuację, która rozegrała się przy ulicy Rajskiej.

Awantura między 41-letnią kobietą a jej 37-letnim partnerem wybuchła w sobotę około godziny 12.45. Niestety, kłótnia przerodziła się w fizyczną przemoc, a mężczyzna użył noża, by zadać swojej partnerce rany. Pomimo natychmiastowej interwencji medycznej i przewiezienia kobiety na stół operacyjny, nie udało się uratować jej życia. Sprawca został szybko zatrzymany przez policję – relacjonuje nasz czytelnik.

Sytuację potwierdziła również Komenda Miejska Policji w Rybniku. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o awanturze domowej przy ulicy Rajskiej, podczas której doszło do poważnego incydentu z użyciem noża. Kobieta, mimo natychmiastowej hospitalizacji, nie przeżyła – mówi starszy sierżant Szymon Muras z KMP w Rybniku.

Na tym etapie śledztwa prokuratura klasyfikuje to zdarzenie jako morderstwo. Jak tłumaczy sierżant Muras: – W chwili zdarzenia obie osoby były pod wpływem alkoholu. Ze względu na dobro śledztwa nie możemy udzielić więcej szczegółów.