Ulica 1 Maja w Rybniku: Nadchodzi czas remontu i utrudnień komunikacyjnych

Prowadzony przez Urząd Miasta Rybnika program remontów dróg dociera do kolejnej lokalizacji – ulicy 1 Maja. Informacje przekazane przez magistrat zapowiadają, że pierwsze prace drogowe rozpoczną się już w nadchodzący czwartek, 22 lutego. Z tego powodu, mieszkańców Rybnika czekają nieuniknione utrudnienia w ruchu drogowym, które potrwają przez kilka dni.

Urząd Miasta ostrzega: „22 lutego zamykamy ul. 1 Maja. Ruch będzie przebiegać w sposób wahadłowy z sygnalizacją świetlną”. Magistrat prosi o wyrozumiałość i zwraca uwagę na konieczność dostosowania się do tymczasowych zmian w organizacji ruchu.

Następna na liście remontów jest ulica 1 Maja, położona w rybnickiej dzielnicy Chwałowice. Po zimie droga ta pokryta jest licznymi ubytkami. Już jutro, czyli 22 lutego, miejskie służby mają rozpocząć jej naprawę. Prace będą prowadzone na odcinku mierzącym około 500 metrów. Pierwsze utrudnienia mogą pojawić się już w rejonie skrzyżowania z ul. Malchera, a prace mają zakończyć się w okolicach przystanku autobusowego.