Incydent drogowy na Drodze Śródmiejskiej w Rybniku – zablokowany ruch obu kierunków

Pragniemy zwrócić uwagę wszystkich kierujących, że doszło do zablokowania jednej z kluczowych arterii komunikacyjnych w Rybniku. Droga Śródmiejska, na odcinku przy skrzyżowaniu z ulicą Jankowicką, stała się nieprzejezdna w wyniku incydentu drogowego. Zalecany jest unikanie tej lokalizacji podczas planowania trasy przez centrum miasta.

Wszystkim, którzy poruszają się po centralnej części Rybnika, doradzamy wybranie alternatywnej trasy, z racji całkowitego zablokowania Drogą Śródmiejską. Ograniczenie to dotyczy ruchu w obu kierunkach i jest konsekwencją nieszczęśliwego zdarzenia drogowego.

Informacje o tym incydencie przekazał sierżant sztabowy Szymon Muras z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Wskazał on, że do zablokowania doszło na Drodze Śródmiejskiej, w okolicach zjazdu na ulicę Jankowicką. Zgłoszenie dotyczyło sytuacji, w której na pojazd spadła konstrukcja związana ze znakami drogowymi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia są obecnie badane przez policję, a na miejscu jest również straż pożarna – dodał sierżant Muras.