Trzy samochody zderzyły się na ulicy Wodzisławskiej w Rybniku. Jedna osoba hospitalizowana

Mimo nieustannych apeli służb mundurowych o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, niestety wypadki i kolizje są nadal częstym zjawiskiem. Właśnie doszło do kolejnej kolizji, tym razem na ulicy Wodzisławskiej w Rybniku, gdzie doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem trzech samochodów. Niestety incydent nie ominął poszkodowanych.

Wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu ze światłami drogowymi miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Przyczyną była nieprawidłowa odległość między pojazdami, co doprowadziło do zderzenia trzech samochodów.

Z informacji, które uzyskaliśmy od sierżanta sztabowego Szymona Murasa z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku wynika, że około godziny 20:20 na ulicy Wodzisławskiej, tuż za wiaduktem, doszło do kolizji trzech pojazdów. Kierująca fordem, 46-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego, nie utrzymała odpowiedniej odległości od jadącego przed nią fiata, za sterem którego był 43-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia fiat uderzył w volkswagena kierowanego przez 35-letniego mieszkańca Rybnika. Nieszczęśliwe zdarzenie skończyło się dla kobiety podróżującej fordem hospitalizacją z powodu odniesionych ogólnych obrażeń.