Festiwal Czekolady i Słodkości podbija serca rybniczan!

Zarówno mieszkańcy Rybnika, jak i okolicznych miasteczek z entuzjazmem oddają się słodkim rozkoszom na Festiwalu Czekolady i Słodkości. Całość wydarzenia to prawdziwe święto dla amatorów różnorodnych dań o wyjątkowym smaku.

Festiwal oferuje mnóstwo atrakcji, między innymi absorbuje uczestników ciekawymi warsztatami, które cieszą się wielką popularnością wśród dzieci, ale nie tylko. Każda osoba spragniona nowych smaków ma okazję skosztować różnorodnych potraw, takich jak:

– Corn dogi
– Bigos
– Burito
– Burgery

Ale to tylko nieliczne z dostępnych propozycji, które mogą zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Na festiwalu znajduje się również coś specjalnie dla miłośników ryb. Ale niezaprzeczalnie, króluje tam czekolada. Znaleźć ją można w przeróżnych formach, na przykład jako gorący napój z pianką Marshmallow, w postaci różnorodnych owoców obtoczonych w czekoladzie czy popularne churros z czekoladowym sosem. Spróbować można nawet donutów o czekoladowym smaku.

Sam festiwal to idealne miejsce by nabyć najróżniejsze czekoladowe przysmaki. Dostępne są tabliczki zdobione rozmaitymi dekoracjami, figurki czy nawet… czekoladowe narzędzia, które wyglądają jak prawdziwe!

Na odważnych czeka prawdziwe wyzwanie – stoisko z czekoladą zawierającą owady. Każdy kto zdecyduje się na taką próbę, z pewnością otrzyma odznakę odważnego smakosza!