Prestiżowe Edukatorium Juliusz zaprasza do skorzystania z oferty dla seniorów: bilet za jedyną złotówkę

Instytucja edukacyjna z Rybnika, znana jako Edukatorium Juliusz, składa propozycję nie do odrzucenia dla osób, które przekroczyły 50 rok życia. W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, który przypada na 1 października, przygotowano specjalną ofertę. Akcja rozpocznie się weekendem – 30 września i potrwa do 1 października. Pawilon Rafał, będący integralną częścią terenu po szpitalu „Juliusz”, to miejsce o charakterze edukacyjnym i doświadczalnym, gdzie nauka w prosty sposób jest połączona z przyjemnością. Wystawy, stanowiska interaktywne oraz pełne namiętności historie tłumaczą zasady medycyny w sposób dostępny dla każdego.

Zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb różnych grup wiekowych, mając na uwadze ich zróżnicowane formy percepcji. W dniach od 30 września do 1 października zapraszamy wszystkie osoby powyżej 50 roku życia do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty – bilet wstępu za jedyną złotówkę. To unikalna szansa, aby odwiedzić to fascynujące miejsce za symboliczną kwotę i spędzić tym samym ten wyjątkowy dzień w Edukatorium Juliusz.

Zaproszenie przekazuje dr Wojciech Dominiak, Dyrektor Muzeum im. o. E. Drobnego w Rybniku, z którego struktur wyłoniło się Edukatorium Juliusz. Umożliwiamy seniorom odkrywanie tajników medycyny i farmacji oraz cieszenie się niepowtarzalnymi chwilami spędzonymi w naszym Edukatorium.