Żeglarze TS Kuźnia Rybnik triumfują w sezonie!

Zakończony niedawno sezon żeglarski okazał się niezwykle udanym dla młodzieży z klubu TS Kuźnia Rybnik. Mogą oni świętować liczne triumfy, jakie odnieśli na polskich akwenach. Z drugiej strony, Mirosław Małek, który pełni rolę trenera klubowego, podkreśla swoje ambicje dotyczące stworzenia autentycznej mariny. Wyjaśnił, że klub wyasygnował 20 tysięcy na dwa projekty związane z tą inwestycją. Niemniej jednak, żadna z lokalnych władz nie wykazała zainteresowania ich realizacją.

Młodzi żeglarze oraz ich trener, Mirosław Małek, z chęcią udzielili wywiadu dziennikarzom portalu Rybnik w ramach debiutanckiego odcinka serii „Dziękuję, nie słodzę”. Dla żeglarzy tegoroczny sezon był bardzo owocny, pełen sukcesów i dlatego postanowiono wykorzystać piękną pogodę i zorganizować rozmowę na łonie natury. Cały wywiad jest dostępny na stronie serwisu.

Chociaż jesień właśnie się rozpoczęła i sezon kąpielowy należy już do przeszłości, to sezon żeglarski wciąż trwa, co podkreślił w rozmowie trener rybnickiej drużyny.