Nocny incydent na ulicy Budowlanych w Rybniku: pies nie przeżył potrącenia

W ciemną, środową noc w Rybniku, na ulicy Budowlanych miał miejsce tragiczny wypadek. Kobieta spacerująca ze swoim czworonożnym przyjacielem została potrącona przez pojazd, podczas przekraczania przejścia dla pieszych. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy, psu nie udało się uratować życia.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce późnym wieczorem około godziny 19:22. Piesza przechodząca przez wyznaczone przejście dla pieszych razem ze swoim psem na smyczy, została niespodziewanie potrącona przez nadjeżdżający pojazd.

Policja rybnicka udziela informacji o szczegółach zdarzenia. Senior aspirant Bogusława Kobeszko, rzeczniczka prasowa miejscowej policji, podczas rozmowy z portalem Rybnik powiedziała: „Do incydentu doszło o godzinie 19:22 na ulicy Budowlanych. Kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych została potrącona. Z obrażeniami kończyn dolnych została odwieziona do szpitala”.

Tragizm sytuacji pogłębia fakt, że pies, który towarzyszył poszkodowanej kobiecie podczas spaceru, nie przeżył potrącenia przez samochód.