Karambol w Rybniku w wyniku nawałnicy

W konsekwencji nawałnicowej pogody, doszło do tragicznego zdarzenia na drodze w Rybniku. W wyniku tego incydentu jedna osoba została ranna. Zderzenie miało miejsce, gdy jeden z samochodów musiał gwałtownie zatrzymać się przed drzewem, które zostało przewrócone przez silny wiatr i położyło się na jezdni. Niestety, kierujący drugim samochodem nie był w stanie na czas wyhamować, co doprowadziło do kolizji.

Miejscem zdarzenia była ulica Rybnicka w dzielnicy Ochojec, gdzie około godziny 20:30 doszło do tego niefortunnego incydentu. Kierowca Mercedesa, aby uniknąć zderzenia z drzewem leżącym na drodze, musiał gwałtownie zahamować. Jednakże, kierujący po nim samochodem marki BMW nie miał takiej możliwości i doszło do kraksy.

Jako skutek tego wypadku, jedna osoba została poszkodowana. 15-letnia dziewczyna, pasażerka jednego z pojazdów, skarżyła się na ból w klatce piersiowej. Na szczęście natychmiast została przetransportowana do najbliższego szpitala. Szacuje się, że strata materialna wynikająca z tego nieszczęśliwego zdarzenia to około 15 tysięcy złotych.