</h1>Wiadomości dla przedsiębiorców: spotkanie dotyczące Funduszy Europejskich na Śląsku

Planowane jest spotkanie, które nie ogranicza się wyłącznie do tematyki Funduszy Europejskich dostępnych dla regionu śląskiego, ale rozwija również dyskusję na temat programów krajowych, które są dostępne dla szerokiego spektrum przedsiębiorców.

W najbliższą środę, 23 sierpnia, zostanie zorganizowane kolejne zebranie na temat Funduszy Europejskich skierowanych do przedsiębiorców. Głównymi prowadzącymi będą eksperci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego – Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich zlokalizowanego w Katowicach.

Spotkanie będzie dla uczestników doskonałą okazją, aby dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania Głównego Punktu Informacyjnego w Katowicach i usług oferowanych przez tę instytucję, które są kierowane przede wszystkim do przedsiębiorców. Specjaliści poruszą również kwestie konkursów dedykowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno w ramach programu regionalnego, jak i krajowego.

Eksperci z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania, wskażą źródła szczegółowych informacji na temat aktualnych i przyszłych naborów wniosków.

Data planowanego spotkania to 23 sierpnia. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 13:00. Miejsce spotkania to Urząd Miasta w Rybniku, znajdujący się przy ul. Bolesława Chrobrego 2, drugie piętro, sala 264.