Letni festiwal atrakcji w Legendii – Śląskim Wesołym Miasteczku

Legenda Śląskiego Wesołego Miasteczka, w pełni lata, oferuje prawdziwą karuzelę atrakcji. Z myślą o każdym gościu, park rozrywki przygotował całą gamę innowacji i inicjatyw, które potrwają aż do 10 września. Bez względu na to, czy jesteś fanem kreatywnych gier, czy smakoszem street foodu, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Jeżeli jesteś miłośnikiem jedzenia na wynos, mamy dla ciebie ekscytujące informacje. Festiwal Food Trucków „Food, ride & fun” odbędzie się od 18 do 20 sierpnia. Na przestrzeniach Legendii zagoszczą 22 mobilne restauracje. Wśród wielu atrakcji znajdują się pokazy magiczne Pawła Kwietnia, Hello Party z Radiem Piekary, warsztaty cukiernicze prowadzone przez Panią Karmelarz oraz rodzinny konkurs grillowania z Adamem Borowiczem, ambasadorem marki Madej Wróbel.

Dla fanów kuchni ulicznej park będzie otwarty za darmo od 20:00 do 23:59 w piątek 18 sierpnia. Wejście do strefy food trucków i udział w zaplanowanych konkursach będą bezpłatne. Chociaż urządzenia do zabawy zostaną wyłączone o godzinie 20:00, animatorzy, iluzjonista Paweł Kwiecień i DJ z Radia Piekary zapewnią wiele dodatkowych atrakcji.

W sobotę park przygotował pokazy i warsztaty robienia słodyczy z Panią Karmelarz dla najmłodszych gości. Tiktokerka znana jako Pani Karmelarz będzie dostępna dla spotkań od 13:00 do 18:00. Natomiast niedzielny konkurs grillowania dla rodzin rozpocznie się o południu na nowo otwartym Tarasie Oberży Lecha. Po wyborze zwycięzców Adam Borowicz da pokaz grillowania BBQ. Zwieńczeniem tego dnia będzie występ Pawła Kwietnia o godzinie 16:00 w strefie wejścia.