Zignorował znak STOP i uderzył w samochód, w którym podróżowała matka z dzieckiem

Niebezpieczne zdarzenie drogowe miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Kałuży z Górniczą w Czerwionce-Leszczynach. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, 43-letni mężczyzna kierujący samochodem Skoda zignorował znak STOP, a następnie uderzył wprost w nadjeżdżające auto marki BMW. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, chociaż uszkodzenia samochodów i tym samym szkody materialne są dość spore.

Zdarzenie drogowe w Czerwionce-Leszczynach

Niebezpieczna kolizja drogowa miała miejsce w czwartek, dnia 13 kwietnia w godzinach porannych, mniej więcej o godzinie 7:30. Na miejscu pojawili się od razu funkcjonariusze policji, którzy ustalili, że 43-letni kierowca Skody zignorował znak STOP i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącej kobiecie samochodem marki BMW. Samochodem marki BMW kierowała 34-letnia kobieta, a w środku samochodu znajdowało się także 1,5 roczne dziecko.

W wyniku zdarzenia drogowego na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Winnym tej kolizji drogowej uznano kierującego samochodem marki Skoda, na którego nałożono mandat w wysokości 1500 złotych oraz 8 punktów karnych.