Czterech młodych mężczyzn pobiło 37-latka na parkingu

Pobicie miało miejsce w sobotę, dnia 11 marca. Dopiero teraz światło dzienne ujrzała sytuacja z pobiciem. Ze wstępnych informacji wynika, że tego dnia czterech mężczyzn pobiło 37-letniego mężczyznę niedaleko parkingu znajdującego się przy ulicy Wiejskiej w Rybniku. Już niedługo odpowiedzą za swoje czyny przed sądem, a obecnie znajdują się  tymczasowo w areszcie.

Pobicie 37-letniego zakwalifikowane jako próba zabójstwa

Mężczyzna w wieku 37 lat został dotkliwie pobity przez czterech młodych mężczyzn. W sprawie pobicia zatrzymano dwóch 19-latków i 20-latka z Rybnika, a także 19-latka z Jastrzębia-Zdrój. Wszyscy zostali już zatrzymani przez policję. Obecnie czekają na rozprawę sądową. Pobity mężczyzna obecnie znajduje się w szpitalu w stanie ciężkim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pobicie miało miejsce w sobotę, dnia 11 marca około północy. Sprawcy dotkliwie pobili 37-latka zadając mu liczne ciosy, przez co poszkodowany miał obrażenia głowy i ciała. Wszyscy sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia, zabierając ze sobą papierosy mężczyzny oraz pieniądze. Sprawcom brutalnego pobicia grozi nawet dożywocie.