W piątek w Rybniku pojawi się świąteczna ciężarówka Coca-Coli

Wszyscy fani napoju Coca-Cola, ale także fani świątecznej atmosfery na pewno będą zachwyceni informacją o tym, że świąteczna ciężarówka Coca-Coli pojawi się na rybnickim rynku. Kiedy i gdzie dokładnie pojawi się ten znany wszystkim, bardzo charakterystyczny dla Świąt Bożego Narodzenia pojazd?

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Rybniku

Ciężarówka Coca-Coli pojawi się na rynku w Rybniku. Będzie ona stacjonować w tym miejscu już w piątek, dnia 9 grudnia w godzinach od 15:00 do 20:00. Warto dodać, że osoby, które tego dnia pojawią się w tym miejscu, przy okazji będą mogli liczyć na wiele innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Co dokładnie będzie przygotowane dla uczestników tego wydarzenia?

Wyjątkowy czas na rybnickim rynku już w ten piątek

Osoby, które pojawią się w piątek na rynku w Rybniku, oprócz zobaczenia na własne oczy świątecznej ciężarówki Coca-Coli, będą mogli liczyć na wiele innych atrakcji. Mowa tutaj o słuchaniu świątecznych piosenek, poznaniu historii tego typu piosenek rozrywkowych w świątecznym klimacie, czy też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem w specjalnej przestrzeni Santa Room Oprócz tego będzie także możliwość skorzystania z Fotobudki 360 oraz VR Room’u, gdzie będzie można odbyć wirtualną przejażdżkę saniami Mikołaja.