Już 3 grudnia odbędzie się jarmark pod świątecznym dachem

Do świąt Bożego Narodzenia jest oczywiście coraz bliżej. Z tego powodu wszyscy oczekują na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w Rybniku. W tym roku oczywiście również będzie miał on miejsce. Odbędzie się 3 grudnia na lokalnym rynku.

Hale namiotowe zamiast drewnianych domków

Uczestnicy poprzednich jarmarków bożonarodzeniowych w Rybniku mogą pamiętać, że odbywały się one w specjalnych drewnianych domkach. W tym roku sceneria tego wydarzenia będzie jednak nieco inna. Otóż tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się pod dwoma halami namiotowymi. Będą one oczywiście udekorowane w świątecznym klimacie.

Zgromadzeni podczas bożonarodzeniowego jarmarku będą mogli poczuć iście świąteczną atmosferę. Będzie można napić się grzańca, gorącej czekolady, czy też aromatycznej herbaty. Bożonarodzeniowy jarmark rozpocznie się w sobotę, 3 grudnia. Hale namiotowe będą czynne codziennie od godziny 12:00 do godziny 22:00. Oczywiście będzie można skorzystać z wielu atrakcji, aniżeli tylko ciepłe napoje. Na pewno odbędą się warsztaty dekorowania pierniczków dla najmłodszych, będą mini koncerty, czy też przedsięwzięcia animacyjne. Nie zabraknie także ręcznie wykonanych produktów w iście świątecznym stylu.