Na nadchodzącej konferencji prasowej dowiemy się, kiedy Jarosław Kaczyński pojawi się w Rybniku

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że w Rybniku pojawi się Jarosław Kaczyński. Teraz te informacje zostały potwierdzone, jednak nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty, kiedy to Jarosław Kaczyński miałby pojawić się w mieście Rybnik. Datę przyjazdu mamy poznać na konferencji prasowej, która odbędzie się 9 listopada.

Konferencja prasowa w Biurze Zarządu Okręgu PiS

W ostatnim czasie Jarosław Kaczyński odwiedza kolejne miejscowości w Polsce. Dość powiedzieć, że prezes PiS Jarosław Kaczyński ma przyjechać do Ełku i wielu innych miast w kraju.

Przyjazd Jarosława Kaczyńskiego do Rybnika jest szeroko komentowany przez mieszkańców, a także przez lokalne media. Niestety nie jest jeszcze znana dokładna data przyjazdu polityka. Wiadomo jednak, że oficjalnie data zostanie ogłoszona już w środę, dnia 9 listopada. To właśnie wtedy o godzinie 9:30 w Biurze Zarządu Okręgu PiS ma odbyć się briefing prasowy. Głównym punktem programu środowej konferencji prasowej jest właśnie ogłoszenie daty, kiedy to Jarosław Kaczyński pojawi się w Rybniku. Oprócz tego mają zostać poruszone także tematy związane z przyznawaniem dodatku węglowego. W uroczystym briefingu udział mają wziąć senator Wojciech Piecha, a także poseł Bolesław Piecha. Warto dodać, że Biuro Zarządu Okręgu PiS w Rybniku znajduje się przy ulicy Sobieskiego 1 w Rybniku.

Przypomnijmy, że ostatni raz Jarosław Kaczyński był z wizytą w Rybniku w wakacje 2014 roku. Dokładnie był to 31 sierpnia 2014 roku, kiedy nadchodził czas wyborów uzupełniających do senatu. Wtedy prezes PiS Jarosław Kaczyński uzasadniał, że warto w tych wyborach oddać swój głos na Izabelę Kloc.