Policja z Rybnika zatrzymała niebezpiecznego 35-latka

W poniedziałek policjanci z Rybnika informowali o tym, że poszukiwany jest niebezpieczny mężczyzna w wieku 35 lat. Na szczęście funkcjonariuszom szybko udało się schwytać mężczyznę, ponieważ jeszcze tego samego dnia udało się go schwytać. 35-latek został zatrzymany w poniedziałkowy wieczór. Jak twierdzi policja, mężczyzna może mieć związek z próbą zabójstwa kobiety. Do tej sytuacji miało dojść w niedzielę wieczorem.

Zatrzymanie 35-letniego mężczyzny

O zatrzymaniu niebezpiecznego 35-latka poinformowała rybnicka policja. Mężczyzna był poszukiwany w związku z usiłowaniem zabójstwa, do którego doszło w niedzielę, dnia 30 października. Według ustaleń funkcjonariuszy, do próby usiłowania zabójstwa kobiety doszło w niedzielę wieczorem. To właśnie wtedy mężczyzna miał uciec z miejsca zdarzenia. Miał ubrane jedynie spodenki, a także miał przewieszoną torebkę. Na szczęście policjantom z Rybnika udało się schwytać mężczyznę. Znaleziono go w powiecie wodzisławskim. Oprócz głównego podejrzanego, zatrzymano także dwóch innych mężczyzn, którzy najprawdopodobniej pomagali głównemu sprawcy w ukryciu się.

Śledztwo w sprawie wciąż trwa. Z tego względu policja nie udzieliła żadnych szczegółowych informacji w sprawie. Nie wiadomo kim byli dla siebie pokrzywdzona oraz poszukiwany.

Policja podziękowała także obywatelom, którzy udostępniając wizerunek poszukiwanego mężczyzny w mediach społecznościowych przyczynili się do jego schwytania.