Wyczyszczono wiaty przystankowe w mieście

Rybnickie wiaty przystankowe przeszły ostatnimi czasy etap czyszczenia i mycia. Jak wiadomo niektóre osoby często upatrują sobie właśnie wiaty do oblepiania ich różnymi naklejkami, które nie są związane z transportem publicznym. Niektóre wiaty przystankowe w Rybniku były także pomalowane farbami. Teraz postanowiono wyczyścić aż 90 rybnickich wiat przystankowych.

Czyszczenie i mycie rybnickich wiat przystankowych

Osoby, które często podróżują komunikacją miejską na pewno zauważyły, że niektóre wiaty przystankowe w mieście nie wyglądają tak jak na początku. Często niezidentyfikowane osoby przyklejają na ściany wiat przystankowych różnego rodzaju nalepki, które absolutnie nie są związane z transportem publicznym. Co więcej, spora część wiat została także pomalowana i znajdowały się na nich graffiti.

Jakie prace dokładnie zostały wykonane?

Pracownicy, którzy odpowiadali za czyszczenie i mycie wiat znajdujących się na przystankach autobusowych skupili się przede wszystkim na usunięciu naklejek, wymyciu ławeczek, usunięta graffiti, a także przede wszystkim umyciu szyb i wyczyszczeniu dachów. Przystankowe konstrukcje zostały w taki sposób odnowione i wyglądają zupełnie inaczej niż przed rozpoczęciem prac.