Na ulicy Chwałowickiej w Rybniku doszło do zderzenia dwóch pojazdów

Samochód osobowy czołowo zderzył się z pojazdem ciężarowym na ulicy Chwałowickiej w Rybniku. Takie informacje zostały przekazane w poniedziałkowy ranek. Jak wiemy, do zdarzenia drogowego doszło po godzinie 10:00. Zderzyły się tam samochód osobowy z pojazdem ciężarowym.

Dwie osoby ranne w czołowym zderzeniu dwóch pojazdów

Na miejscu zdarzenia drogowego na ulicy Chwałowickiej od razu pojawiły się odpowiednie służby porządkowe. Odpowiednie czynności w tym miejscu przeprowadzali strażacy. W wypadku drogowym ucierpiały także dwie osoby. Na miejscu była również karetka pogotowia. Poszkodowanymi zostali kierowca samochodu osobowego w wieku 38 lat, a także pasażerka samochodu osobowego w wieku 37 lat.

Utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Chwałowickiej

Z powodu zderzenia dwóch pojazdów na ulicy Chwałowickiej w Rybniku doszło do problemów w ruchu drogowym. Kierowcy musieli liczyć się z problemami z poruszaniem się. Przez pewien czas odbywał się tam ruch wahadłowy. Utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Chwałowickiej trwały przez dłuższy czas. Funkcjonariusze musieli ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia, przez co jeszcze przez pewien czas po zdarzeniu trwały tam prace.