Toalety na polu kempingowym w Rybniku-Kamieniu zostaną zmodernizowane

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że pole kempingowe w Rybniku-Kamieniu doczeka się odświeżenia. Mowa przede wszystkim o odrestaurowaniu tamtejszych toalet. W związku z tą inwestycją miasto miało przeznaczyć na jej realizację 500 tysięcy złotych. Okazało się jednak, że kwota ta będzie niewystarczająca, ponieważ najmniejsza kwota, za którą jakakolwiek firma podejmie się tego zlecenia jest znacznie wyższa. Dlatego też radni miasta na jednej z ostatnich sesji postanowili zwiększyć środki na ten cel aż o 251 tysięcy i 500 złotych.

Wątpliwości co do inwestycji w Rybniku-Kamieniu

Podczas ostatniego posiedzenia rady miasta poruszony został temat toalet na polu kempingowym w Rybniku-Kamieniu. Oczywiście wiemy już, że radni postanowili zwiększyć środki, które zostaną przeznaczone na ten cel. Jednak nie wszystkim ta decyzja się spodobała. Niektórzy z radnych wręcz zaczęli się zastanawiać, czy aby na pewno ta inwestycja jest potrzebna. Szczególnie, gdy istnieje wiele innych celów, na które te pieniądze mogłyby zostać przeznaczone.

Dyskusja radnych na temat inwestycji na polu kempingowym w Rybniku-Kamienicy

Na jednym z ostatnich spotkań rady miasta, wśród radnych rozpoczęła się dyskusja, czy aby na pewno ta inwestycja jest odpowiednio przemyślana. Padały też pytania o to, co w ogóle wchodzi w skład tej inwestycji. Okazało się, że oprócz toalet, na polu kempingowym w Rybniku-Kamienicy mają powstać także prysznice, część z umywalkami, jak i całe zaplecze kuchenne. Wszystko po to, aby można tam było nawet umyć naczynia. Należy również wspomnieć, że w ramach tej inwestycji w tym miejscu mają powstać także dwie nowe przebieralnie. Nie zabraknie również toalety dla osób niepełnosprawnych. Pomimo zaciekłej dyskusji wśród radnych, najprawdopodobniej realizacja tej inwestycji przebiegnie zgodnie z planem.