Drużyna ROW Rybnik zaskakująco dobrze radzi sobie na zapleczu Ekstraligi

W momencie, gdy okazało się, iż gwiazda drużyny ROW Rybnik, a więc Sergiej Łaguczow nie będzie mógł jeździć w tym sezonie w drużynie z Rybnika, wszyscy myśleli, że drużyna ta będzie jednym z najpewniejszych kandydatów do spadku. Tak się jednak nie stało, a zawodnicy z Rybnika bardzo dobrze radzą sobie od początku tego sezonu. Dowodem na znakomitą postawę zawodników z Rybnika na pewno jest mecz, który nie tak dawno odbył się w Bydgoszczy. Remis uzyskany na trudnym terenie naprawdę jest wielkim sukcesem.

Brak zawodników z Rosji w startach żużlowych

Niektóre ekipy bardzo mocno odczuły to, że w tym sezonie nie będą mogli korzystać z zawodników pochodzących z Rosji – powody tej sytuacji opisał głębiej portal www.speedway-liga.pl. Jedną z drużyn, która najbardziej miała ucierpieć na tym wymogu na pewno był ROW Rybnik. Od początku wszyscy wiedzą, że Siergiej Łaguczow był jednym z kluczowych zawodników tego zespołu i jedną z największych gwiazd całej ligi.

Dobry start sezonu w wykonaniu ekipy ROW Rybnik

Mimo to od początku tego sezonu zawodnicy z Rybnika sprawują się naprawdę dobrze. Ostatni remis na trudnym terenie w Bydgoszczy jest tego świetnym dowodem. Teraz już niedługo rybniczanie zagrają kolejne spotkanie z Wybrzeżem Gdańsk. Jeśli uda się rybniczanom zwyciężyć w tym spotkaniu, to praktycznie przypieczętują oni swoje utrzymanie w pierwszej lidze, a być może nawet będą mogli powalczyć o awans do PGE Ekstraligi.

Warto dodać, że mecz pomiędzy Zdunek Wybrzeże Gdańsk a drużyną ROW Rybnik odbędzie się w niedzielę o godzinie 14:00. Oczywiście transmisja z tego spotkania odbędzie się na kanale Canal+ Online. Dodajmy, że sędzią tego spotkania będzie Remigiusz Substyk.