W Rybniku odbyła się Motocyklowa Majówka na Grzybówce

Organizacja Motocyklowej Majówki w Rybniku zakończyła się wielkim sukcesem. Zgromadzeni tego dnia na pewno nie mogli narzekać na nudę oraz na brak atrakcji. Na wydarzeniu nie zabrakło pysznego jedzenia, dobrej muzyki, no i oczywiście świetnej zabawy.

Bardzo duże zainteresowanie Motocyklową Majówką w Rybniku

Na Grzybówce zostało zorganizowane przyjęcie z zabawą, na którym zagrała muzyka oraz pojawiło się pyszne jedzenie. Jednak wcześniej ulicami miasta odbyła się parada motocyklowa. Organizatorzy Wolnej Grupy Motocyklowej na pewno nie sądzili, że frekwencja będzie tak dobra. Jednak obecność aż 350 motocyklistów na pewno jest liczbą, której spodziewał się mało kto. Warto dodać, że w paradzie motocyklowej uczestniczyli motocykliści nie tylko z Rybnika, lecz z całego Śląska, a może i nawet spoza tej części kraju. Swoją drogą impreza była bardzo dobrze rozgłośniona, więc nic dziwnego, że zainteresowanie było takie, a nie inne.

Udana Motocyklowa Majówka 2022

Wydarzenie, którym było Motocyklowa Majówka 2022 w Rybniku na pewno będzie zaliczone do udanych. Frekwencja dopisała, wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a ponadto już sporo osób zapowiedziało, że w przyszłym roku na podobnej imprezie majówkowej nie może ich zabraknąć. Świetna zabawa oraz niebywała atmosfera na pewno są zachętą dla wielu innych osób, aby pojawić się na takim wydarzeniu w przyszłym roku. Jednak również i organizatorzy mają zastrzyk motywacji, aby w kolejnych latach również zabierać się za organizację tego typu wydarzenia.