Nadchodzą Juwenalia w Rybniku – jakie gwiazdy wystąpią na wydarzeniu?

W dniach od 5 do 6 maja odbędą się Juwenalia Rybnickie. Wracają one do Rybnika po dłuższej przerwie. Jednak w tym roku odbędą się one w nieco innej aranżacji. Zamiast dużych koncertów, które zawsze odbywały się w plenerze, tym razem postanowiono zorganizować liczne innego rodzaju atrakcje dla studentów, ale również i dla mieszkańców całego regionu.

Wydarzenia klubowe zamiast plenerowych koncertów

Rybnickie Juwenalia w tym roku zostaną przeprowadzone jako wydarzenia klubowe. Dzięki temu mają zwiększyć się możliwości integracji pomiędzy studentami. Juwenalia w Rybniku zaplanowano na dni od 5 do 6 maja. Za główną atrakcję tego wydarzenia uznaje się akademicką imprezę w klubie Face 2 Face. W ramach tej imprezy w piątek dnia 6 maja mają pojawić się liczne gwiazdy muzyczne. Wśród artystów zobaczymy m.in. zespół Letni Chamski Podryw, czy też znanych dj’ów takich jak I.GOT.U, DJ Artur, DJ Shogun, oraz DJ 3loud. Na pewno uczestnictwo w takiej imprezie będzie świetną okazją na znakomitą zabawę.

Program Juwenaliów w Rybniku 2022

Oficjalnie rybnickie juwenalia mają rozpocząć się o godzinie 9:00 w czwartek, dnia 5 maja. Tego dnia ma odbyć się turniej sportowy, w którym uczestnicy będą rywalizować o puchar dziekana. Wręczenie nagród w ramach tych zawodów sportowych ma odbyć się o godzinie 16:00.

Z kolei w piątek dnia 6 maja rybnickie juwenalia przeniosą się do klubu Face 2 Face. Bramy klubu mają otworzyć się o godzinie 21:00. Od godziny 22:00 zaplanowano występ takich gwiazd jak DJ Artur, DJ Shogun oraz DJ 3loud. Z kolei o godzinie 24:00 pojawić się ma Letni Chamski Podryw, a na godzinę 01:30 zaplanowano występ gwiazdy I.GOT.U.