Puszczanie baniek mydlanych w Rybniku. Czy uda się pobić rekord?

Już niedługo, bowiem w niedzielę, dnia 24 kwietnia, na terenie miasta Rybnik ma odbyć się wydarzenie, podczas którego mieszkańcy oraz wszyscy zgromadzeni będą próbować pobić rekord w ilości osób jednocześnie puszczających bańki mydlane. Wydarzenie dla całej rodziny odbędzie się na Kampusie w Rybniku.

Niedzielna impreza na rybnickim Kampusie

Próba pobicia rekordu pod względem ilości osób puszczających bańki mydlane odbędzie się najbliższy weekend, w niedzielę, dnia 24 kwietnia. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 14:30. W tym roku uczestnicy będą starali się pobić rekord, który został ustanowiony w 2019 roku. Wtedy bańki mydlane podczas tej samej imprezy puszczało aż 213 osób.

Warto dodać, że w tym roku na imprezie pojawi się klaun Dyzio, który na pewno bardzo mocno będzie zachęcał i dopingował uczestników do zabawy. Kto wie, być może dzięki niemu uda się przyciągnąć na wydarzenie jeszcze większe ilości osób. Miejmy nadzieję, że tak będzie oraz że na imprezie pojawią się całe rodziny. Na pewno jest to świetna okazja dla rodziców i dzieci, aby wspólnie spędzić czas w niedzielne popołudnie.

Okres letni powoli zaczyna się na dobre. Z tego względu w wielu miejscowościach w Polsce rozpoczęły się już festyny i różne wydarzenia kulturalne. Tak jest np. w innych miejscach w Polsce, gdzie zorganizowano festyn wdzięczności polsko-ukraiński w Świdnicy.

Na miejscu będzie przygotowany płyn do baniek

Uczestnicy, którzy pojawią się na imprezie nie będą musieli obawiać się o brak płynu do robienia baniek. Organizatorzy wydarzenia już teraz zapowiedzieli, że na miejscu będą przygotowane spore ilości zapasów płynu do baniek. Dzięki temu uczestnicy nie będą musieli martwić się o to, że w którymś momencie zabraknie płynu do baniek. Miejmy nadzieję, że bicie rekordu pod względem ilości osób puszczających bańki mydlane w jednym momencie już w najbliższy weekend przebiegnie zgodnie z planem, a co najważniejsze, uda się pobić stary rekord i ustanowić nowy.