Widziałeś wypadek z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego? Świadkowie poszukiwani

W poniedziałek, dnia 17 stycznia, doszło do wypadku drogowego w Świerklanach na skrzyżowaniu ulicy Kościelnej i Kościuszki. Wypadek miał miejsce w godzinach porannych mniej więcej o godzinie 4:30. Niestety, ale do tej pory nie udało się ustalić oficjalnej wersji wydarzeń z tamtego dnia.

Poszukiwani świadkowie wypadku z dnia 17 stycznia

Do tej pory nie są znane dokładne okoliczności oraz przebieg zdarzeń, które odbyły się w poniedziałek 17 stycznia o godzinie mniej więcej 4:30. Na ten moment wiadomo, że kierowca Fiata Seicento w wieku 59 lat wyjechał na skrzyżowanie przy zielonym świetle na sygnalizacji świetlnej. Niestety, ale w tym momencie doszło do zderzenia z busem marki Opel Vivaro. W wyniku zderzenia samochód osobowy Fiat Seicento stanął w płomieniach.

Posiadasz informacje w tej sprawie? Przekaż informacje na policję

Na miejscu zdarzenia od razu pojawiła się policja. Niestety, ale do tej pory nie udało się ustalić dokładnego przebiegu zdarzeń. W związku z tym policja poszukuje osób, które posiadają jakiekolwiek informacje w tym temacie. Szczególnie ważne byłyby materiały od osób, które mają nagrania z kamerki samochodowej. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tym temacie proszone są o kontakt z policją. Zgłaszać można się na Komendę Miejskiej Policji w Rybniku, która mieści się przy ulicy Armii Krajowej 5. Można również skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 47 85 572 80 lub 47 85 572 55.