Kolizja drogowa w Nowej Wsi

Do kolejnej kolizji doszło w miejscowości Nowa Wieś. W czwartek, dnia 27 stycznia, na ulicy Rybnickiej w Nowej Wsi doszło do zderzenia. Wszystko z powodu wymuszenia pierwszeństwa jednego z kierowców. Zdarzenie wyglądało naprawdę poważnie, jednak na szczęście nikt nie odniósł większych obrażeń ciała.

Zderzenie oraz dachowanie po wymuszeniu pierwszeństwa

Zdarzenie drogowe miało miejsce w godzinach przedpołudniowych. Mniej więcej o godzinie 11:00 kierujący samochodem osobowym marki Hyundai wymusił pierwszeństwo samochodowi osobowemu marki Volkswagen. W wyniku zderzenia, samochodów osobowy marki Hyundai zaliczył dachowanie i ostatecznie wylądował w pobliskim rowie.

Mandat w wysokości 1100 złotych za spowodowanie kolizji drogowej

Na miejscu całego zdarzenia od razu wezwano policję. Funkcjonariusze po ustaleniu przebiegu zdarzeń, wystawili mandat kierowcy Hyundaia. Kierowcą samochodu osobowego marki Hyundai okazał się 73-letni mężczyzna. Został on ukarany mandatem karnym, którego wysokość to 1100 złotych. Drugi kierowca, który poruszał się samochodem osobowym marki Volkswagen był 23-letni mężczyzna. Na szczęście w wyniku kolizji drogowej nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.