Jak ROW Rybnik poradzi sobie w następnym sezonie? Czy głośne nazwiska pomogą odnieść sukces?

Znamy już pełny skład drużyny ROW Rybnik na kolejny sezon żużlowy. Do tej pory wydawało się, że ekipa będzie pretendentem do sukcesu w nadchodzącym sezonie. Jednak tak naprawdę mało kto może cokolwiek powiedzieć na temat formy, którą prezentują żużlowcy rybnickiej drużyny.

Czy gwiazdy w składzie poprowadzą drużynę do sukcesu?

Przez wielu ekspertów drużyna ROW Rybnik jest uważana za jedną z lepszych w całej eWinner 1. Lidze. Jednak nie ma co ukrywać, że nie jest to główny pretendent do zwycięstwa. Przeglądając skład rybnickiej drużyny nie można jednak wyjść z podziwu, że w składzie znajduje się wiele znanych nazwisk.

Zawodnicy tacy jak Andreas Lyager, a także Siergiej Łogaczow to zawodnicy, którzy jako zagraniczni seniorzy mają poprowadzić zespół z Rybnika. Oprócz tego w składzie znajduje się róœnież Patryk Wojdyło, który może w rzeczywistości być najlepszym transferem, który przeprowadził zespół z Rybnika. Czy takie nazwiska w składzie pozwolą odnieść sukces rybnickiej drużynie? O tym dowiemy się niebawem, gdy oficjalnie wystartują rozgrywki eWinner 1. Ligi.