Najpierw ukradli torbę, a następnie skorzystali z karty

Policja z Rybnika poszukuje dwójki osób, które najprawdopodobniej ukradły torbę podręczną. Znajdowały się w niej rzeczy osobiste, a także portfel wraz z dokumentami. Policja teraz zdecydowała się na opublikowanie wizerunku. Niestety, ale na załączonych przez policję zdjęciach nie widać dokładnie twarzy potencjalnych sprawców całego zdarzenia.

Śledczy z Rybnika poszukują sprawców kradzieży

Do całego zdarzenia doszło najprawdopodobniej w okresie wiosenno-letnim, gdy pogoda za oknem dopisywała. Można tak sądzić po ubiorze osób, które uwiecznił monitoring. Na załączonych przez policję fotografiach nie możemy jednak dostrzec twarzy osób, które są podejrzewane o kradzież. Można jednak rozpoznać osoby po ubiorze, który na zdjęciach jest bardzo dobrze widoczne. Jest to kobieta oraz mężczyzna. Najprawdopodobniej dopuścili się oni kradzieży torby podręcznej, w której znajdowały się m.in. dokumenty, portfel oraz rzeczy osobiste.

Funkcjonariusze z Rybnika poszukują jakichkolwiek informacje na temat osób z udostępnionych zdjęć. Jeśli ktokolwiek posiada w tym temacie jakiekolwiek informacje, to powinien zgłosić się na najbliższy komisariat lub zadzwonić do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numer telefonu 47 85 572 55. Można również skontaktować się poprzez wiadomość e-mail.