Stachursky pojawił się w Rybniku

Koncert Stachurskiego w Rybniku już za nami. Wokalista, który słynie m.in. z takich piosenek jak „Typ niepokorny”, „Kieliszki” oraz „ESSA” pojawił się w rybnickim klubie w sobotę, dnia 6 listopada. Kim jest Stachursky oraz jak przyjęto muzyka na rybnickiej Ziemi?

Koncert Stachurskiego w rybnickim klubie Face 2 Face

W Wejherowie ostatnio pojawił się Artur Rojek, a Rybniczanie oraz wszyscy, którzy pojawili się na imprezie w klubie Face 2 Face mogli bawić się wspólnie ze Stachurskim. Publiczność zgromadzona dnia 6 listopada w klubie Face 2 Face w Rybniku z aplauzem przyjęła znanego polskiego muzyka. Stachursky, a więc Jacek Władysław Łaszczok-Stachursky od lat jest znany wszystkim Polakom. Już kilkadziesiąt lat temu brylował na polskiej scenie muzycznej, a wszyscy rodacy hucznie śpiewali jego piosenki.

Muzyk w swojej twórczości skupia się przede wszystkim na muzyce pop, dance, disco polo oraz muzyce klubowej. Na swoim koncie posiada niecałe 700 tysięcy sprzedanych kaset i płyt CD. Warto przypomnieć, że Stachursky wydał m.in. takie albumy jak „1996”, „1999”, „Urodziłem się aby grać”, czy też „Moje najlepsze piosenki”. Ostatnio wielki rozgłos ponownie przyniosły mu klubowe hity, które stworzył wraz z BBX. Są to m.in. single o tytułach „Essa” i „Kieliszki”.