ROW Rybnik pozyskał nowego sponsora – Browar Rybnik

Sytuacja żużlowej drużyny ROW Rybnik w ostatnim czasie na pewno nie jest godna pozazdroszczenia. Z klubu odszedł wiceprezes, a na rynku transferowym klub nie do końca realizuje swoje cele transferowe. Ponadto prezes Krzysztof Mrozek nie pojawił się na ostatnim spotkaniu przedsezonowym klubów I ligi żużlowej. Mimo wszystko klub podpisał nową umowę sponsorską z Browarem Rybnik.

Prezesi podkreślają obopólne korzyści wynikające ze współpracy

Prezes Browaru Rybnik podkreśla, że decyzja o zostaniu sponsorem żużlowej drużyny ROW Rybnik nie była trudna do podjęcia. Lokalny zespół jest bardzo utytułowany w całej historii polskiego żużla. Aż 12 tytułów Mistrza Polski świadczy o tym, że drużyna jest wciąż jedną z najlepszych w kraju.

Warto dodać, że w związku z podpisaną umową sponsorską, Browar Rybnik już niedługo planuje wypuścić na rynek piwo, które będzie stworzone specjalnie dla fanów żużla. Zaznaczmy, że z każdej sprzedanej butelki piwa żużlowego, złotówka trafi do klubu ROW Rybnik. Nowe „piwo żużlowe” ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Na temat nowej umowy sponsorskiej wypowiedział się także prezes drużyny ROW Rybnik. Zaznacza on, że podpisanie umowy sponsorskiej z Browarem Rybnik ma jedynie same pozytywy. Przede wszystkim cieszy się on, że klub będzie miał nowego sponsora, który pomoże klubowi w rozwoju. Oprócz tego jest on zadowolony z tego, że tym sponsorem jest właśnie Browar Rybnik, który również identyfikuje się z miejscowością, mieszkańcami, miastem i wszystkim co po prostu związane z Rybnikiem.