W Rybniku odbędzie się koncert 25-lecia Fundacji Polsat

Działacze Fundacji Polsat zadecydowali, że uroczysty koncert na 25-lecie istnienia fundacji odbędzie się w Rybniku. Ma to być również świetna okazja do tego, aby oficjalnie zakończyć zeszłoroczny remont oddziału otolaryngologii dziecięcej szpitala w Rybniku.

Wielkie gwiazdy na koncercie w Rybniku

25-lecie Fundacji Polsat jest niewątpliwie dużym wydarzeniem dla całej fundacji i nie tylko. Z tego powodu na koncercie, który odbędzie się w niedzielę 12 września na rybnickim kampusie wystąpi wielu znanych artystów. Na scenie pojawi się wręcz plejada największych gwiazd. W ramach koncertu wystąpią m.in. Grubson, Roxie Węgiel, Sławomir, Cleo, Natalia Nykiel, Enej, czy też Sound’n Grace. Oprócz tego przed publicznością wystąpi także sporo więcej znanych artystów.

Jak już wiemy organizatorem imprezy, która odbędzie się 12 września w Rybniku jest Fundacja Polsat. Działacze fundacji postanowili zorganizować koncert na 25-lecie tutaj chociażby z tego powodu, że rok temu zakończył się tutaj remont rybnickiego WSS nr 3. Pamiętajmy, że remont w Rybniku został wsparty właśnie przed Fundację Polsat, która chciała wesprzeć miasto znacząco dotknięte smogiem.

Wstęp na koncert od godziny 14:30

Oficjalne rozpoczęcie koncertu w Rybniku zaplanowano na godzinę 15:40, jednak publiczność będzie mogła przejść przez bramki na rybnicki kampus już od godziny 14:30. Warto zaznaczyć, że nieograniczony wstęp mają jedynie osoby zaszczepione. Osoby niezaszczepione będą mogły pojawić się na tej imprezie masowej w ilości 250 osób. Organizatorzy zaznaczają również, aby w razie deszczowej pogody nie zabierać ze sobą rozkładanych parasolek z ostrymi zakończeniami. Znacznie lepszym wyborem będą przeciwdeszczowe peleryny, które są po prostu bezpieczniejsze i bardziej komfortowe w miejscach zgromadzeń publicznych.