Testuj swoje umiejętności na policyjnym torze przeszkód w Katowicach

Jeżeli od zawsze fascynowała Cię praca w mundurze, teraz masz okazję sprawdzić, czy to właśnie jest Twoja wymarzona ścieżka kariery. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje niecodzienne wydarzenie, które pozwoli Ci doświadczyć z bliska pracy w służbach mundurowych. Już 24 lutego zapraszamy do specjalnie przygotowanej hali sportowej, gdzie odbędą się testy sprawnościowe, symulujące realia tej profesji.

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich na wyjątkowy dzień otwarty, który odbędzie się 24 lutego. Miejsce spotkania to hala sportowa przy ul. Koszarowej 17. Wydarzenie to zostało stworzone z myślą o tych, którzy zastanawiają się nad karierą w służby mundurowej i chcieliby sprawdzić swoje siły na policyjnym torze przeszkód.

Eksperci z Wydziału Doboru i Szkolenia poprowadzą zajęcia i udzielą cennych porad. Podzielimy całe wydarzenie na trzy tury, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału. Skierowane są one do młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz wszystkich zainteresowanych pracą w Policji.

Udział w testach nie jest zobowiązujący, ale stanowi doskonałą okazję do oceny swoich umiejętności i przygotowania do formalnej rekrutacji. Tego dnia dowiesz się również o procesie rekrutacji i oczekiwaniach wobec kandydatów na policjantów.

Wydarzenie to jest odpowiedzią na potrzeby osób myślących o karierze w służbach mundurowych. Dzień otwarty to wyjątkowa szansa na poznanie wymagań stawianych przez Policję oraz na sprawdzenie swoich umiejętności na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Jest to idealna okazja dla tych, którzy są na etapie podejmowania decyzji o swojej przyszłości zawodowej lub rozważają zmianę kierunku kariery.

Zalecamy wcześniejsze zgłoszenie udziału, aby organizatorzy mogli zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki uczestnikom. To doskonała okazja, by z bliska przyjrzeć się pracy w Policji i dowiedzieć się, co jest potrzebne do rozpoczęcia służby.

Praca w Policji to nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim misja pełna odpowiedzialności. Dzień otwarty w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach to idealne miejsce, by rozpocząć swoją przygodę z tą służbą.