Młodzieżowy Klub Książki zaprasza na spotkanie 24 stycznia

Pierwsza edycja Młodzieżowego Klubu Książki jest już za rogiem! Jest to wydarzenie zaplanowane na 24 stycznia o godzinie 16:00, które skierowane jest do młodzieży w wieku 14-19 lat zafascynowanej literaturą. Jeśli jesteś zapalonym czytelnikiem, uwielbiasz zagłębiać się w światy opisywane przez autorów, a Twoją pasją są bookmedia i kultura, to bez wątpienia to spotkanie jest dla Ciebie!

Spotkanie styczniowe będzie okazją do podzielenia się refleksjami na temat twórczości V.E. Schwab, znanej amerykańskiej pisarki. Uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiać o takich jej dziełach jak „Niewidzialne życie Addie LaRue”, „Gallant” czy trylogii „Odcienie magii”. Nawet jeśli nie miałeś jeszcze okazji przeczytać żadnej powieści Schwab, serdecznie zapraszamy – być może dzięki rozmowie z innymi uczestnikami dowiesz się, od którego tytułu warto rozpocząć swoją przygodę z tą autorką.

Zaplanowanie kolejnych tematów spotkań pozostawiamy w rękach uczestników. Moderator będzie czuwać nad przebiegiem spotkania, udzielając pomocy oraz wsparcia, ale to od Ciebie i pozostałych osób biorących udział zależeć będzie kierunek rozmów. Dodatkowo, udział w spotkaniu jest bezpłatny i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań ze strony uczestników.

Sesje będą organizowane raz w miesiącu i są dedykowane osobom między 14 a 19 rokiem życia. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 stycznia między godziną 16:00 a 17:00. Miejscem spotkań jest Oddział dla dzieci i młodzieży w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Szafranka 7 w Rybniku.