1000 młodych drzew przybywa do Rybnika w ramach akcji "Sadzimy dla Rybnika"!

Niezmiernie cieszy nas możliwość poinformowania o nadchodzącej edycji akcji „Sadzimy dla Rybnika”, organizowanej przez Fundację Mój Las we współpracy z mieszkańcami miasta. 11 listopada tego roku nasze miasto wzbogaci się o 1000 nowo posadzonych drzewek! To znakomita okazja, aby zaangażować się w tę proekologiczną inicjatywę.

Inicjatywa ta jest realizowana przez Fundację Mój Las, która działa na rzecz poprawy środowiska naturalnego w Rybniku, we współpracy z Zielenią Miejską Rybnik oraz grupą My Seniorzy. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 11 listopada 2023 roku przy ulicy Niedobczyckiej na wysokości numeru 64a. Do miejsca sadzenia można dotrzeć idąc drogą na wzniesienie. Każde z nowo posadzonych drzewek będzie stanowić cenny wkład w ekosystem miasta.

Organizatorzy przedsięwzięcia dodają, że jeżeli uda się zgromadzić większy fundusz dzięki hojności darczyńców, istnieje szansa na posadzenie nawet 1500 młodych drzew. Zapraszamy do udziału w otwartym dla wszystkich wydarzeniu.

Wszystkich mieszkańców Rybnika, którzy pragną wziąć aktywny udział w poprawie środowiska naturalnego naszego miasta, zapraszamy na wspólne sadzenie drzewek. Spotkanie odbędzie się 11 listopada o godzinie 11. Nie przegapcie tej okazji!