Zaproszenie na Amatorskie Mistrzostwa Rybnika 2023 w pływaniu

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w emocjonujących zawodach pływackich. Wydarzenie to odbędzie się 19 sierpnia 2023 roku w Rybniku, na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „RUDA”. Te zawody to jedno z kluczowych wydarzeń Otwartych Amatorskich Mistrzostw Rybnika 2023.

Uczestnicy już mieli okazję zmierzyć się w rywalizacji biegowej, kajakowej i siłowej. Teraz nadszedł czas, aby przetestować swoje umiejętności pływackie. MOSiR Rybnik we współpracy z RMKS-em przygotowuje zawody, podczas których każdy z uczestników będzie miał możliwość wyboru dwóch spośród trzech stylów pływania: grzbietowy, klasyczny lub dowolny. Zmagania odbędą się na dystansie 50 metrów, w basenie sportowym „RUDA”.

Wydarzenie jest skierowane do osób pełnoletnich, a opłata startowa wynosi 35 złotych od osoby. W cenie tej zawarte jest także wejście na teren Ośrodka „RUDA”. Osoby, które zdecydują się na zapisanie się w dniu zawodów, będą musiały najpierw zakupić bilet wstępu na teren ośrodka, a następnie udać się do Biura Zawodów. Tam, jeżeli jeszcze będą wolne miejsca, będzie możliwe dokonanie rejestracji oraz opłacenie kwoty startowej.

Zawody rozpoczną się o godzinie 11:00. Biuro Zawodów będzie otwarte dla uczestników od godziny 9:00 do 9:30. Przewidziana jest również sesja rozgrzewkowa między godziną 10:30 a 11:00. Limit miejsc dla uczestników wynosi 60 osób. Po upływie tego terminu istnieje możliwość dokonania zapisów na miejsce, w Biurze Zawodów znajdującym się w namiocie na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „RUDA”.