Kobieta w ciąży ranna w wyniku wypadku na ulicy Raciborskiej w Rybniku

Do poważnego wypadku drogowego doszło w poniedziałkowy poranek, dnia 20 lutego na ulicy Raciborskiej w Rybniku. W wypadku drogowym brały udział trzy auta osobowe oraz ciągnik siodłowy. W jednym z aut podróżowała kobieta w ciąży, która została ranna i musiała zostać przetransportowana do szpitala.

Poważny wypadek na ulicy Raciborskiej

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że zdarzenie miało miejsce około godziny 6:56 na ulicy Raciborskiej w Rybniku, po tym, gdy 21-letni kierowca samochodu osobowego marki Nissan w pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku tego zderzył się z samochodem osobowym marki Volkswagen, a potem jeszcze z Oplem. Po tym uderzeniu kierująca Volkswagenem uderzyła w ciężarówkę marki Volvo. Podczas całego zdarzenia ranna została jedynie 31-letnia kobieta w ciąży, która siedziała za kierownicą pojazdu marki Volkswagen.

Na razie nie są znane dokładne okoliczności zdarzenia. Policjanci z Rybnika pracujący przy tym wypadku drogowym będą teraz sprawdzali i badali jego dokładne okoliczności.