Na ulicy Okulickiego powstają nowe mieszkania. Podpisano umowę

Już niebawem przy ulicy Okulickiego dostępne będą nowe lokale mieszkalne. Za budowę nowych mieszkań odpowiada TBS z Rybnika. Według dostępnych informacji wiadomo, że w tym miejscu powstaną dokładnie 32 nowe mieszkania, które będą ulokowane w czterech blokach mieszkalnych.

Podpisano umowę na budowę bloków mieszkalnych przy ulicy Okulickieg w Rybniku

Nowe mieszkania w blokach mieszkalnych przy ulicy Okulickiego budować będzie firma Remar Budownictwo. To właśnie z tą firmą podpisano umowę na realizację tej inwestycji. Na umowie znalazły się podpisy prezydenta miasta Rybnik, przedstawicieli przedsiębiorstwa Remar Budownictwo Sp. z o.o. oraz prezesa TBS z Rybnika. Warto dodać, że firma Remar Budownictwo Sp. z o.o. pochodzi z Gołkowic Górnych.

Nowe bloki mieszkalne, w których łącznie będą 32 mieszkania mają być gotowe do użytku za około półtorej roku, a dokładniej na ostatni kwartał 2024 roku. Łącznie inwestycja ta pochłonie 13,3 milionów złotych. Powierzchnia dostępnych mieszkań wynosić będzie od 29 do 61 metrów kwadratowych. Warto dodać, że oprócz budowy mieszkań, firma wykonująca inwestycję będzie miała na swoich barkach również zagospodarowanie terenów wokół bloków mieszkalnych.