Zaprószenie ognia w warsztacie samochodowym

Do zaprószenia ognia doszło w jednym z warsztatów samochodowych na terenie Rybnika. Zdarzenie miało miejsce w środę 22 września około godziny 11:00. W wyniku pojawienia się ognia spłonął jeden samochód, a także część warsztatu. Obecnie policja stara się wyjaśnić dokładne okoliczności całego zajścia.

Co mogło być przyczyną pożaru?

Pożar, który pojawił się na terenie warsztatu samochodowego w Rybniku pojawił się nieoczekiwanie. Tak przynajmniej twierdzi właściciel serwisu samochodowego. W momencie pojawienia się zaprószenia ognia, właściciel warsztatu wraz z kolegą naprawiali samochód. W pewnym momencie pojawił się ogień, który początkowo próbowali ugasić samodzielnie. Ich wysiłki zdały się jednak na nic, przez co na miejscu musiały pojawić się zastępy straży pożarnej.

Straż pożarna pojawiła się na miejscu możliwie jak najszybciej. Niestety, pomimo tego spłonięciu uległ samochód oraz warsztat. Wstępnie mówi się, że poniesione straty finansowe oscylują wokół 15 tysięcy złotych. W najbliższym czasie powinny wyjaśnić się okoliczności całego zajścia.