Mieszkaniec Rybnika zameldował się w finale programu Ninja Warrior Polska

Telewidzowie, którzy mieli okazję oglądać odcinek Ninja Warrior Polska z udziałem Igora Fojcika z Rybnika byli pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności. Bez większych problemów pokonał tor półfinałowy, a co więcej, zrobił to w bardzo szybkim tempie. Dzięki świetnemu startowi, mieszkaniec Rybnika bez problemu zakwalifikował się do finału obecnie trwającej 4. edycji programu Ninja Warrior Polska.

Bezkonkurencyjny Igor Fojcik zakwalifikował się do finału Ninja Warrior Polska

Podczas trwającej obecnie 4. edycji programu Ninja Warrior Polska, mieszkaniec Rybnika Igor Fojcik postanowił spróbować swoich sił. Podczas półfinałowych zmagań na Arenie Gliwice pokazał on jednak, że nie znalazł się w programie przypadkowo. Podczas swojego występu zaprezentował niesamowitą łatwość, lekkość i szybkość podczas pokonywania toru z przeszkodami. Dzięki temu bez większych problemów awansował do finału programu.

Świetny czas mieszkańca Rybnika w półfinale

Widzowie byli zachwyceni jego występem, a także czasem, który uzyskał. Przypomnijmy, że na torze półfinałowym mieszkańcowi Rybnika udało się uzyskać znakomity rezultat 1 minutę 25 sekund. Dodajmy, że był to bezkonkurencyjnie najlepszy czas na tym torze. Sklasyfikowany na drugim miejscu Leon Powałka osiągnął rezultat prawie o minutę wolniejszy. Wszyscy nie mogą się już doczekać co mieszkaniec Rybnika zaprezentuje w finale i czy uda mu się pokonać tor finałowy.