Hotel czterogwiazdkowy powstanie na murach starej kamienicy

Jak się okazuje czasem stare mury stają się fundamentem do zbudowania na nich czegoś lepszego i bardziej innowacyjnego. Taki pomysł miał inwestor, który postanowił w miejsce starej kamienicy postawić nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt hotelowy.

Jak się okazuje pomysł inwestora okazał się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ ruiny jak i stara kamienica bardzo zniechęcają przechodniów. Nie ma co oglądać w tym miejscu. Ty bardziej, ze jest to centrum miasta Rybnik. A każde centrum powinno przyciągać nowo przybyłych turystów, a nie ich odpychać i odstraszać. Punkt na obiekt noclegowo- hotelowy jest wprost idealny. Oprócz świetnej lokalizacji w pobliżu znajduje się także Bazylika św. Antoniego.

Choć inwestycja ma dobre ruszyć z budową jesienią przyszłego rok, to już rozpoczęły się procedury związane ze zmianą i zburzaniem istniejących, niezbyt przyzwoitych dla oka obiektów. Nowo powstały hotel będzie wyposażony w 40 pokoi. Nie zabraknie także restauracji, bo przecież nie trzeba nocować w danym obiekcie, aby zjeść, lub napić się czegoś podczas zwiedzania miasta. Każde turystyczno- hotelowe przedsięwzięcie jest dobrym pomysłem.