Nieszczęśliwy wypadek w Grabowni. Zginął mężczyzna, który wpadł do piwinicy

Najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek był przyczyną śmierci mężczyzny w Grabowni. Według wstępnych informacji wiadomo, że mężczyzna zszedł do piwnicy, jednak niestety już z niej nie wrócił. W piwnicy znajdowały się spore ilości wody gruntowej, a mężczyzna do niej wpadł.

Próbowano reanimować mężczyznę

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, dnia 25 lutego mniej więcej o godzinie 22:00. Na miejscu od razu pojawiły się policja, straż pożarna, a także karetka pogotowia ratunkowego. Służby próbowały ratować mężczyznę. Podjęto jego reanimację. Niestety okazała się ona bezskuteczna, a mężczyzna zmarł.

Zakłada się, że śmierć mężczyzny po wpadnięciu do piwnicy jest najprawdopodobniej nieszczęśliwym wypadkiem. Tego dnia odbywało się tam spotkanie towarzyskie i jeden z mężczyzn zszedł na dół. W pewnym momencie zaniepokojony kolega postanowił zajrzeć tam i sprawdzić co się dzieje. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będzie ustalać i wyjaśniać rybnicka policja. Na miejscu zdarzenia pojawiła się także prokuratura. Według informacji przekazanych przez policję, nie ma przesłanek o działaniu osób trzecich w tej sprawie.